TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Koerte märgtoit

1 ... ... 59
BELCANDO Baseline Türgi 800g
€3.81 (4.76 € / kg)
-65%
RINTI Kennerfleisch Horse hobuseliha 12 x 800 g
€67.20 (7.00 € / kg)
€190.20
-68%
DOLINA NOTECI Premium Rich in Turkey 12x800g
€34.80 (3.63 € / kg)
€107.52
-66%
GranCarno veise- ja lambalihakomplekt 6 x 400 g
€13.74 (5.73 € / kg)
€40.68
1 ... ... 59