TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Koerte märgtoit

1 ... ... 59
-76%
RINTI Kennerfleisch Wild boar Metssea 6x800 g
€19.56 (4.08 € / kg)
€80.34
-74%
ROYAL CANIN Medium puppy 40x140 g
€64.48 (11.51 € / kg)
€247.56
-71%
DOLINA NOTECI Premium rikkalik forell 10x800g
€25.40 (3.18 € / kg)
€89.00
-70%
RINTI Kennerfleisch kalkuniliha 6x800 g
€19.56 (4.08 € / kg)
€65.04
-59%
RINTI Kennerfleisch Sea Fish merekalaga 12 x 800 g
€60.36 (6.29 € / kg)
€146.04
-67%
DOLINA NOTECI Premium rikkalik hani kartuliga 10x800g
€29.00 (3.63 € / kg)
€88.10
-74%
PAKA ZWIERZAKA Veise- ja heeringasööt 6x400 g
€17.58 (7.33 € / kg)
€68.94
-89%
RINTI Kennerfleisch ulukiliha 12 x 800 g
€38.76 (4.04 € / kg)
€359.76
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Wild Boar 99% (hirve liha) 12x400 g
€41.16 (8.58 € / kg)
€160.32
1 ... ... 59