TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Koerte märgtoit

1 ... ... 59
-76%
RINTI Kennerfleisch Veal vasikaliha 12 x 400 g
€21.84 (4.55 € / kg)
€90.96
-78%
RINTI Kennerfleisch ulukiliha 12 x 400 g
€23.64 (4.93 € / kg)
€106.68
-89%
RINTI Kennerfleisch Game ulukiliha 6x800 g
€19.62 (4.09 € / kg)
€179.88
-75%
RINTI Kennerfleisch Rumenkoos kõhutäiegai 6x400 g
€11.04 (4.60 € / kg)
€45.00
-76%
RINTI Kennerfleisch Beef Veiseliha 6x800 g
€19.56 (4.08 € / kg)
€82.74
-70%
RINTI Feinest Poultry Pure&Rice kandik 48x150 g
€71.04 (9.87 € / kg)
€235.68
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Beef 99% (veiseliha) 12x400 g
€41.16 (8.58 € / kg)
€160.32
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Beef 99% (veiseliha) 6x400 g
€20.58 (8.58 € / kg)
€80.16
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Lamb 99% (lambaliha) 6x400 g
€22.38 (9.33 € / kg)
€84.66
-74%
BELCANDO Mastercraft Topping Pardi ja jamssiga 6x100 g
€11.16 (18.60 € / kg)
€43.74
-53%
RINTI Kennerfleisch Horse hobuseliha 6x800 g
€33.90 (7.06 € / kg)
€72.78
-76%
RINTI Kennerfleisch Veal cielęcina 6x400 g
€11.04 (4.60 € / kg)
€45.48
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Lamb 99% (lambaliha) 12x400 g
€44.76 (9.33 € / kg)
€169.32
-73%
RINTI Feinest Poultry Pure & Duck salve 12x150 g
€17.76 (9.87 € / kg)
€66.00
-61%
RINTI Kennerfleisch Venison jeleń 6x800 g
€31.50 (6.56 € / kg)
€80.34
1 ... ... 59