TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Koerte märgtoit

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
... 58
-72%
DOLINA NOTECI Maitsesegu ilma linnulihata 400 g x 30 tk
€59.70 (4.98 € / kg)
€210.00
-75%
DOLINA NOTECI Premium Bogata Veiseliha 12 x 0,8 kg
€29.88 (3.11 € / kg)
€120.00
-72%
DOLINA NOTECI Premium MIX maitsed 24x800g
€64.52 (3.36 € / kg)
€227.40
RINTI Vasikaliha purkis 800 g

*****

€3.29 (4.11 € / kg)
-23%
DOLINA NOTECI Premium maitsesegu 20x500g
€34.68 (3.47 € / kg)
€45.02
-71%
DOLINA NOTECI Premium maitsesegu 10x400g
€19.14 (4.79 € / kg)
€65.00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
... 58