TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Sööt dekoratiivkaladele

1 2
Tetra Min žuvų pašaras 250 ml
€4.91 (1.96 € / 100 ml)
Tetra Min kalatoit 1 l

****

€14.03 (14.03 € / l)
Tetra Rubin granules 250 ml

*****

€10.17 (4.07 € / 100 ml)
Tetra Rubin pašaras 250 ml
€6.65 (2.66 € / 100 ml)
Tetra TetraMin 500 ml
€11.10 (111.00 € / kg)
TETRA krmivo pro ryby Rubin 1 L
€23.29 (23.29 € / l)
Tetra TetraMin Granules 500 ml
€12.33 (2.47 € / 100 ml)
Tetra Goldfish Gold Japan 250 ml
€6.34 (2.54 € / 100 ml)
Tetra TetraMin xl Granules 250 ml

*****

€8.43 (3.37 € / 100 ml)
Tetra Pro Algae 100 ml

**** *

€3.09 (3.09 € / 100 ml)
Tetra min Baby 66 ml
€3.81 (5.77 € / 100 ml)
Tetra TetraMin xl Flakes 1 L
€15.04 (15.04 € / l)
Tetra Tablets Tips 165 tablečių
€7.79 (111.29 € / kg)
Tetra Goldfish Granules 250 ml
€4.91 (1.96 € / 100 ml)
Tetra Goldfish Colour Sticks 100 ml
€2.37 (2.37 € / 100 ml)
Tetra TETRAPro Menu 250 ml

****

€10.78 (4.31 € / 100 ml)
TETRA Goldfish Pro 250 ml
€5.94 (2.38 € / 100 ml)
Tetra Goldfish Granules 100 ml
€2.37 (2.37 € / 100 ml)
Tetra Delica Daphnia 100 ml
€4.18 (4.18 € / 100 ml)
Tetra Delica Bloodworms 100 ml
€5.62 (5.62 € / 100 ml)
1 2