TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Paka Zwierzaka kassitoit

-73%
PAKA ZWIERZAKA Lambaliha märgtoit 12x200 g
€29.04 (12.10 € / kg)
€105.84
-64%
PAKA ZWIERZAKA Kalkuniliha märgtoit 6x200 g
€18.18 (15.15 € / kg)
€50.82
-75%
PAKA ZWIERZAKA Lambaliha märgtoit 6x200 g
€14.52 (12.10 € / kg)
€58.26
-76%
PAKA ZWIERZAKA Küülikute märgtoit 12x200
€29.04 (12.10 € / kg)
€118.56
-76%
PAKA ZWIERZAKA Küülikute märgtoit 6x200 g
€14.52 (12.10 € / kg)
€59.28
-70%
PAKA ZWIERZAKA Kana märgtoit kassidele 12x200 g
€32.40 (13.50 € / kg)
€106.80
-70%
PAKA ZWIERZAKA Kana märgtoit kassidele 6x200g
€16.20 (13.50 € / kg)
€53.40