TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

PIPER

Piper on märgtoit koertele ja kassidele. Piper on loodud Dolina Noteci poolt, mis ainult kinnitab toote kõrget kvaliteeti.
Koerte märgtoit on koerte poolt väga hinnatud. Sellise toidu pakkumine oma lemmikloomale on kasulik tema heaolule, eriti kui see on valmistatud kvaliteetsetest toorainetest. Kõik Piper tooted on loomsetest toodetest valmistatud lemmikloomatoidud, mis tähendab, et need annavad lemmikloomadele loomset valku ja võivad olla ainus toit, mida nad saavad. Lemmikloomatoidu retseptid on välja töötatud koostöös veterinaartoitlastega, seega sisaldavad need tasakaalustatud valikut mineraalidest ja toitainetest.

Piper koertele

.

Piper koeratoit on koostatud nii, et säiliksid kõrgeimad toiteväärtused, samuti maitse ja lõhn. Selle tootmisel kasutatav tehnoloogia säilitab ka tooraine loodusliku vormi. Suured lihatükid muudavad toidu koerale ahvatlevamaks. Oluline on pakkuda koera tavapärases toidulauas erinevaid liha- ja loomseid kõrvalsaadusi. PIPERi kaubamärgiga koeratoit on saadaval paljudes erinevates maitsetes, nii et saate hõlpsasti lisada oma lemmiklooma toidule mitmekesisust.

Fera.pl lemmikloomapoes on saadaval kõik PIPERi tootesarjad teie lemmikloomale, sealhulgas kutsikatoit, vanemate koerte toit või monoproteiinne toit toiduallergiaga koertele. Selle tootesarja toodetest on meie klientide lemmikvalik PIPER Platinum Pure - toit lambalihaga.

.

Rodyti filtrus

There are no products in this section