TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Purina koeratoit

Purina alustas oma teekonda koertele mõeldud küpsiste valmistamisega, olles sellel alal üks esimesi maailmas. Sellise suure ettevõtte toodetud koeratoidul on üks vaieldamatu eelis - see vastab Euroopa standarditele ning on läbinud mitmeid sertifitseerimisi ja kontrolle Purina enda uurimiskeskustes.

 

Milline on Purina koerte kuivtoit?

Purina oli esimene toit, mis vastas koera vanuse ja kasvuperioodi erinevatele vajadustele. Praegu on saadaval palju koeratoidu kaubamärke, sh: Purina One, ProPlan, DogChow ja Veterinary Dites. Kõik need on liigitatud kutsikate, täiskasvanud või vanemate koerte toiduks. Saadaval on ka toit töökoertele, füüsiliselt väheaktiivsetele koertele või väga aktiivsetele loomadele mõeldud toitu. Purina veterinaartoitude sari sisaldab ravitoite, mida peaks tellima Sinu veterinaararst. Need toidud on mõeldud konkreetsete tervisehäirete, näiteks seedetrakti probleemide puhul. On olemas ka hüpoallergeensed toidud ning toidud, mis aitavad ülekaalulisuse ning neeru- või maksahaiguste vastu. Kastreeritud koerte puhul võib kaaluda nende toitmist neutraalse toiduga.


Midagi maitsvat kõigile ehk kuidas valida Purina toitu?

Purina koerte kuivtoit suurendab organismi vastupanuvõimet ja tugevdab seda tänu unikaalsele OPTISTART ja Actilea valemile. Kõiki toite tuleks analüüsida vastavalt nende analüütilisele koostisele ja koostisosadele ning viia need vastavusse koera eelistuste ja toitumisvajadustega. Toiduained on liigitatud vastavalt nende kõige olulisematele omadustele, mis muudab ka nende valiku lihtsamaks. Haigete koerte ja erinevate haiguste puhul konsulteerige enne valiku tegemist oma veterinaararstiga.

Dog Chow kuivtoitu on saadaval erineva suurusega koertele. Nende esteetiline ja ilus pakend on silmale meeldiv ja nende kaal on praktiline, nii et igaühele on midagi.