TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

RAW PALEO

RAW PALEO o toit, mis peegeldab koera ja kassi loomulikku toitumist. See on julge tagasipöördumine oma juurte juurde. Kõrge lihasisaldus, lihtsad ja lühikesed koostisosad, kõigile tuttavad koostisosad, ilma tarbetute lisaaineteta - see eristab RAW PALEO kaubamärki.

RAW PALEO koerte kuivtoit sisaldab kahte monoproteiiniga varianti - kalkunit ja veiseliha. Värskelt valmistatud ja kuivatatud kalkun- või veiseliha on retseptuuris esikohal.

Koerad ja kassid on lihasööjad, seega peaks nende toitumine põhinema lihatoodetel ja RAW PALEO toitude koostises on liha esikohal. Kuni 80g kalkunit 100g toidus või 70g veiseliha 100g toidus.

Tänu värskelt valmistatud koostisosadele iseloomustab RAW PALEO toite kõrge maitseomadused. Asjakohane tootmistehnoloogia soodustab koostisosade kõrge toiteväärtuse säilimist ning mõjutab toote maitseomadusi ja kvaliteeti.

RAW PALEO märgtoitu koertele ja kassidele iseloomustab lihtne koostis. Ei mingeid täiteaineid, väga lühike toorainete nimekiri, erakordne kvaliteet. Just see ja palju muud. See tähendab kõike seda, mida koerad ja kassid tõesti vajavad.

Raw Paleo food

Show Categories

Rodyti filtrus

Hind