TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Royal Canin koeratoit

Royal Canini koeratoit on kohandatud vastavalt koera individuaalsetele vajadustele, võttes arvesse koera suurust, vanust, aktiivsust, tõugu ja tervislikku seisundit.

 

Millist Royal Canin koeratoitu valida?

Royal Canin pakub 148 tüüpi koeratoitu. Saadaval on kuiv- ja märgtoitu. Need on jagatud mitmesse kategooriasse, et oleks lihtsam valida kõige sobivam. Royal Canin Size tootesarjas on toit väikestele, keskmise suurusega ja suurtele tõugudele. Royal Canin Breed tootesari on mõeldud tõupuhastele koertele, kes on erinevates arenguetappides. Need toidud on mõeldud koerte hoolduseks. Need on vitamiinide ja toitainete poolest täielikult tasakaalustatud.

On olemas ka Royal Canin veterinaartoit, mis on toit terviseprobleemidega või taastuvatele koertele. Steriliseerimise või kastreerimise järgne koeratoit on väiksema energiasisaldusega ja aromaatsem, mis julgustab ka valivamaid koeri seda proovima. Hüpoallergeensed ja talumatustundlikud toidud on mõeldud allergiasümptomite vähendamiseks, kasutades madala allergeenisisaldusega koostisosi.

Kõik Royal Canin lemmikloomatoidud töötatakse välja Royal Canini enda uurimiskeskuses koostöös loomaarstide ja -kasvatajatega. Toitu proovivad koerad üle kogu maailma, katseandmeid kogutakse ja analüüsitakse regulaarselt.

 

Mida tuleks Royal Canin toitu valides arvesse võtta?

Royal Canin toitu valides peaks arvesse võtma kõiki koera tervise ja füsioloogia aspekte ning kohandama toitu vastavalt lemmiklooma eluviisile.

1 2 3 4 5 6 7 8
-68%
Royal Canin mini Adult 8 kg

**** *

47.02
149.00
1 2 3 4 5 6 7 8