TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Simply From Nature koeratoit

Simply from Nature - ainulaadne koeratoit

Teraviljavaba koeratoit on mõeldud koerte vajaduste rahuldamiseks, kuid see peab olema toodetud keskkonnasõbralikult. Kuivtoit sisaldab kõrgeima kvaliteediga koostisosi, millest suurima osa moodustab liha. Uuenduslik toit Euroopa turul, mis on küpsetatud teraviljavabalt ahjus, säilitades oma toiteväärtuse ja erilise aroomi. See sobib kõigile koertele, isegi neile, kes on toidu osas väga valivad.

 

Kuidas valida Simply from Nature toitu?

Simply from Nature sisaldab peamiselt liha, mis on oluline koera organismi sobivaks arenguks ja toimimiseks. Teraviljavaba koerte kuivtoit on tasakaalustatud, selle valmistamisel kasutatud liha on inimtoiduks sobiva kvaliteediga. Koeratoit on saadaval metssea-, hirve- ja veiselihaga. Nii saab valida oma koera lemmikmaitse ning pakkuda talle tervislikku toitu, mis ei sisalda suhkrut, teravilja ega tarbetuid lisandeid. Üks loomse valgu allikas tähendab, et seda toitu võib anda koertele, kellel on toidutalumatust või allergiat.

Parim kuivtoit Sinu koerale

Õige toidu valimine oma lemmikloomale ei ole lihtne. Siiski on mõned reeglid, mis muudavad selle töö lihtsamaks. Koera toit peaks sisaldama peamiselt liha. Puu- ja köögivilju võib seal olla väiksemates kogustes, et toit sisaldaks looduslikke vitamiine. Koera toidus ei tohiks olla teravilja, kuna see ei ole koerale tõhusalt seeditav ja võib põhjustada seedeprobleeme. Lihatoit on koertele väga maitsev ja kergesti seeditav.

Simply from Nature on mõeldud kõikidele tõugudele, igas suuruses koertele. Need sisaldavad sobivas koguses valku ja rasva. Simply from Nature keskendub lihtsusele ja loodusest tulenevale tervisele.

1 2 3
1 2 3