TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Tetra Pond Crystalwater 1 l - veepuhasti

Bränd: TETRA
30483
Välja müüdud

ОТПРАВЛЯЕМ В ТЕЧЕНИЕ 3-5 ДНЕЙ

Meie klientide fotod Meie klientide fotod

*****

1 review 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientidest soovitab seda toodet

Write a review

Tiigi veepuhastusvahend. See puhastab kiiresti ja tõhusalt määrdunud vee hõljuvatest osakestest. See seob savist või mullast põhjustatud hägusust, samuti orgaanilise päritoluga osakesi, nagu kalade väljaheited, söömata jäänud toit või taimejäänused, olles samal ajal ohutud tiigi elanikele. Seda ei tohiks kasutada ainult tuuride juuresolekul.

Tetra Pond CrystalWater'i aktiivsed koostisosad seovad tiigivett saastavaid hõljuvaid osakesi. See lihtsustab nende osakeste välja filtreerimist või mehaanilist eemaldamist. Toode parandab vee kvaliteeti ning mõjutab kalade heaolu ja taimede seisundit.

Oluline: Enne iga kasutamist veenduge, et vee karbonaatkaredus (KH) on üle 3°dH (näiteks kasutades Tetra Pond Test 6in1). Kui see tase on liiga madal, soovitatakse karbonaatkaredust kontrollitud viisil suurendada, kasutades näiteks Tetra Pond pH/KH Plus.


Annustamisjuhised: Kasutades doseerimismõõdikut, valage 50 ml Tetra Pond Crystal'i iga 1000 liitri tiigivee kohta. Parima tulemuse saavutamiseks veenduge, et toode on paagis hästi segunenud.

Parameetrid

Bränd:
TETRA
Millised on toote hindamise reeglid?

Ainult registreeritud FERA.EE kliendid, kes on toote ostnud, saavad seda hinnata. Tärnireiting on kõigi hinnangute keskmine. Pärast tagasiside töötlemist avaldame nii positiivsed kui ka negatiivsed hinnangud.

Reviews

Write a review

*****

Parim tiigilahendus.Soovitatav.

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?