TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Tetra Pond Crystalwater 1 l - veepuhasti

Tootja: TETRA
30483
22.80

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Preemiapunktid: 6 punkti
Meie klientide fotod Meie klientide fotod

Tiigi veepuhastusvahend. See puhastab kiiresti ja tõhusalt määrdunud vee hõljuvatest osakestest. See seob savist või mullast põhjustatud hägusust, samuti orgaanilise päritoluga osakesi, nagu kalade väljaheited, söömata jäänud toit või taimejäänused, olles samal ajal ohutud tiigi elanikele. Seda ei tohiks kasutada ainult tuuride juuresolekul.

Tetra Pond CrystalWater'i aktiivsed koostisosad seovad tiigivett saastavaid hõljuvaid osakesi. See lihtsustab nende osakeste välja filtreerimist või mehaanilist eemaldamist. Toode parandab vee kvaliteeti ning mõjutab kalade heaolu ja taimede seisundit.

Oluline: Enne iga kasutamist veenduge, et vee karbonaatkaredus (KH) on üle 3°dH (näiteks kasutades Tetra Pond Test 6in1). Kui see tase on liiga madal, soovitatakse karbonaatkaredust kontrollitud viisil suurendada, kasutades näiteks Tetra Pond pH/KH Plus.


Annustamisjuhised: Kasutades doseerimismõõdikut, valage 50 ml Tetra Pond Crystal'i iga 1000 liitri tiigivee kohta. Parima tulemuse saavutamiseks veenduge, et toode on paagis hästi segunenud.

Parameetrid

Tootja:
TETRA

Reviews

Nerasta atsiliepimų

Write a review

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?