TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Toit vanematele koertele

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Wild Boar 99% (hirve liha) 12x400 g
€41.16 (8.58 € / kg)
€160.32
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Beef 99% (veiseliha) 12x400 g
€41.16 (8.58 € / kg)
€160.32
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Beef 99% (veiseliha) 6x400 g
€20.58 (8.58 € / kg)
€80.16
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Lamb 99% (lambaliha) 6x400 g
€22.38 (9.33 € / kg)
€84.66
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Lamb 99% (lambaliha) 12x400 g
€44.76 (9.33 € / kg)
€169.32
-75%
PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Pardi ja õuna 12x400 g |
€37.56 (7.83 € / kg)
€149.88
-66%
ZIWIPEAK Dog Venison Hiirveliha 6x390 g
€43.62 (18.64 € / kg)
€130.14
-72%
ZIWIPEAK Dog Chicken Kanalihaga 6x390 g
€36.84 (15.74 € / kg)
€130.14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12