TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Versele-Laga koeratoit

Iga koeraomanik teab, et toidu valimine ei ole alati lihtne ja meeldiv. Valida on tuhandete toodete seast, mida reklaamitakse ilusasti, kuid paljud toidud on põhimõtteliselt sarnased. Pärast pikka kaalumist valib omanik lõpuks ühe toidu... ja koer ei taha seda süüa. Koertel, nagu ka inimestel, on oma toidu- ja maitseelistused. Seetõttu peaks hea valik algama teie koera ja tema füsioloogia aluspõhimõtete tundmisest.

 

Milline on Versele-Laga toit?

Kuivatoidu tootemargi väljatöötamisel on aluseks teadmised, kirg koerte vastu, vastutus ja austus meid ümbritseva maailma vastu. Versele-Laga toidukaupu ajakohastatakse, kuna kaubamärk keskendub innovatsioonile. Tooted sisaldavad loomseid koostisosi, teravilju, seemneid, rasvu ja muid looduslikke aineid.

Milline Versele-Laga kuivtoit tuleks valida?

Versele-Laga toiduvalik on koostatud nii, et iga koeraomanik saaks valida mitte ainult oma koerale, vaid ka oma rahakotile sobiva toidu.

Classic sari koosneb kuivtoitudest, mis on mõeldud kõige vähenõudlikumatele peremeestele ja nende koertele. Nende toodete hinnad on väga peibutavad. Saadaval on kutsikate ja täiskasvanud koerte toit.

Opti Life kuivtoitude valik on kõige laiem. See sisaldab toitu kutsikatele, täiskasvanud koertele ja eakatele, kuid eristab ka tundliku seedesüsteemiga koerte, suurte, keskmiste ja väikeste koerte vajadusi. Seda on saadaval eri maitsetega.

Happy Life sari nõudlikumatele koertele. Toit aktiivsetele koertele, vanematele koertele, kutsikatele, täiskasvanud ja mitteaktiivsetele koertele.

Kõige noorematele kutsikatele on Versele-Laga valmistanud asenduspiima, mis aitab koera tema kõige olulisemal kasvuperioodil. See tugevdab organismi ja soolestiku immuunsust.