TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Veterinaartoit ülekaalulistele kassidele

1 2
Royal Canin Satiety Feline 1.5 kg

**

€25.61 (17.07 € / kg)
FARMINA Vet life obesity cat 2 kg
€29.67 (14.84 € / kg)
-70%
HILL'S Prescription Diet Feline r/d Kaalulangus 3 kg
€35.95 (11.98 € / kg)
€120.00
FARMINA Vet life diabetic cat 2 kg
€29.67 (14.84 € / kg)
1 2