TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Wiejska Zagroda koeratoit

Poola koeratoit, mis on loodud armastusest ja kirest nende kaunite loomade vastu. Wiejska Zagroda koeratoitude puhul käib kõrge kvaliteet käsikäes taskukohase hinnaga.

Koerad armastavad Wiejska Zagroda kuivtoitu, sest see on teraviljavaba, bioloogiliselt koertele sobiv ning valikus on erinevad meeldivad maitsed.

 

Milline on Wiejska Zagroda koeratoit?

Koeratoidus kasutatavad koostisosad on kõrgeima kvaliteediga - need on mõeldud ka inimeste toiduks. Nende toitude peamine koostisosa on alati liha, mis muudab toidu koertele tervislikuks ja maitsvaks. Lõheõli lisatakse iseloomulikult tootmise viimases etapis, et see ei kaotaks oma omadusi ja aitaks toita organismi ning varustada seda oluliste oomega-hapetega.

Alati värsked koostisosad, alates lihast kuni puuviljade, köögiviljade ja maitsetaimedeni, toetavad koera tervist ja säästavad aega, mis muidu kuluks loomaarsti külastustele. Pea meeles, et tervis sõltub peamiselt toidust, seega tasuks valida parim.

Millise Wiejska Zagroda toitu peaksid oma koerale valima? Miks valida just see?

Wiejska Zagroda koeratoit on mitmekesine ning sisaldab huvitavaid liha- ja lisandidekombinatsioone. Madal süsivesikute sisaldus vähendab toidutalumatuse ja muude allergiate tekkimise tõenäosust, mistõttu on parim valida selline toit juba kutsikaeast alates.

Wiejska Zagroda pakub toitu kutsikatele, täiskasvanud ja eakatele koertele. Kõik need on täielikult tasakaalustatud ja sobivad igas suuruses koertele. Retseptid on valitud nii, et need oleksid kergesti seeditavad ja hästi talutavad ka tundlike koerte jaoks. See on võimalik, sest toitu on vähe töödeldud ning see on bioloogiliselt koertele kohandatud. Kutsikate kuivtoit sisaldab rohkem valku, mineraale ja oomega-rasvhappeid, et tagada normaalne kasv ja areng, mis on parim sissejuhatus täiskasvanueale. Wiejska Zagroda kutsikatoit on väiksemate tükkidega, nii et väikestel koertel ei ole probleeme selle hammustamise ja söömisega.

Wiejska Zagroda pakub koertele ka maiuspalu. Tervislik, maitsev ja ahvatlev - mida võiks koer veel preemiaks tahta?

Wiejska Zagroda koeratoit on taskukohane ja suurepärase kvaliteediga.