TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

WOOLF

Show Categories

Rodyti filtrus

Eluetapp
Pakendi kaal (kg)
  • 0
  • 1
Min Max –
Lemmiklooma suurus
Hind
1 2
WOOLF Pehme pardifilee 100g
€2.89 (28.90 € / kg)
WOOLF veiselihahõrgutised 100g
€2.57 (25.70 € / kg)
WOOLF lambaliha tükid 100g
€2.89 (28.90 € / kg)
WOOLF Turskala sushi 100g
€2.57 (25.70 € / kg)
WOOLF Kana lõigud 100g
€2.47 (24.70 € / kg)
WOOLF kanapalad 100g
€2.57 (25.70 € / kg)
WOOLF kanafilee 100g
€2.57 (25.70 € / kg)
1 2