TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Bosch koeratoit

Saksa kaubamärgiga koeratoit. See hõlmab tooteid sarjadest High Premium Concept ja Natural Organic Concept. Need kõik vastavad rangetele standarditele ja neil on mitmeid sertifikaate.

 

Kuiva koeratoidu valimine

Koeratoidu valik võib looma tervist nii parandada kui ka halvendada. Iga koer reageerib toidule erinevalt, igale koerale meeldivad erinevad maitsed. Siiski tuleks alati meeles pidada, et muudatused oleksid õiged ja sujuvad, et koera seedesüsteem jõuaks nendega harjuda ja hästi reageerida. Pane tähele, et uue toidu mõju on märgatav alles umbes 6 nädala pärast. Üleminekuperiood ja koera kohanemine uue toiduga peaks kestma vähemalt nädala.
 

Milline on Bosch toit? 

Bosch koeratoit on turul olnud umbes 50 aastat. Tänu sellele kogemusele on välja töötatud palju unikaalseid retsepte ja mitmeid tootesarju, mida koeraomanikud kõrgelt hindavad. Kuivtoit on tasakaalustatud toit, mida jälgitakse. Valikus on toit kutsikatele, täiskasvanud ja vanematele koertele. Väga populaarne on aktiivsetele koertele mõeldud toit, mille modifitseeritud retsept võimaldab pikalt mängida ja liikuda.

Lisaks suurtele toidukottidele pakub Bosch ka praktilisi väikepakendeid. Nii võib suurte kulutusteta proovida, milline toit Sinu koerale kõige paremini sobib.

1 2 3
1 2 3