TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Brit koeratoit

Brit koerte kuivtoit on suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega. Tasakaalustatud retseptid ja lai valik saadaolevaid sorte teevad sellest kaubamärgist populaarse valiku nii omanike kui ka koerte seas. Brit toidud on saadaval kogu maailmas ning neid usaldavad ja hindavad väga paljud kliendid. Meie pakkumine hõlmab kuivtoitu Care ja Premium tootesarjadest, samuti teisest kaubamärgist Carnilove. Briti toidud on kergesti seeditavad ja täidavad, seega säilivad need kauem.

 

Brit - maailma juhtiv koerte kuivtoidutootja

Brit järgib ennetava tervisliku toitumise põhimõtet. Aastatepikkused uuringud ja kogemused on kinnitanud brändi veendumust, et loomad, nagu ka inimesed, on stressi, haiguste ja allergiate allutatud ning neil on individuaalsed maitsed, millest ei räägita. Kõik see tähendab, et Briti toidul on ainulaadne retsept, mis põhineb valitud koostisosadel. See ei sisalda soja ega geneetiliselt muundatud tooraineid. Koerale kuivtoitu valides tuleb arvestada mitmete oluliste asjadega. Kõige tähtsam on tunda oma lemmiklooma ja tema vajadusi hästi. Toit tuleb kohandada koera vanusele ja suurusele. Üks toit sobib väikest tõugu koertele, suurte koerte toit on hoopis teistmoodi tasakaalustatud. Samuti on olulised koera aktiivsus ja tervis. Pärast protseduuri tuleb koerale anda vitamiinide ja valkude sisaldusega toitu, mis hõlbustab tema taastumist. Vähem aktiivse koera toitumine on vähema energiasisaldusega, kuid tasakaalustatud.

Millist lemmikloomatoitu Brit pakub?

Kuivkoeratoit jaguneb peamiselt vastavalt koera eluetapile: kutsikatoit, täiskasvanud koeratoit ja vanemate koerte toit. Järgmine osa on tootesarjad Brit Care ja Brit Premium. Brit Care kuivtoit on hüpoallergeenne toit, mille koostisosad on valitud nii, et need oleksid võimalikult kergesti seeditavad. Saadaval on toidud kutsikatele, täiskasvanud ja eakatele koertele. Toit allergilistele või ülekaalulistele koertele, pärast kastreerimist, väikestele, suurtele ja keskmise suurusega koertele. Brit Premium toidul on teistsugune retsept, mis sisaldab rohkem valku ja loomset rasva. Selles kuivtoitude sarjas on ka erinevate erivajadustega koertele mõeldud variante.

Brit pakub koertele ka märgtoitu. See on täis loomset valku, maitseid ja lõhnu. Selle suur niiskusesisaldus mõjub positiivselt koera uriinisüsteemile.

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5