TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Leonardo kassitoit

1 2 3 4
-76%
LEONARDO Finest Selection komplekti maitseid 24 x 85 g
€34.00 (16.67 € / kg)
€142.08
-76%
LEONARDO Finest Selection maitsesegukomplekt 36 x 85 g
€51.00 (16.67 € / kg)
€213.12
-76%
LEONARDO Finest Selection maitsesegukomplekt 72 x 85 g
€102.00 (16.67 € / kg)
€426.24
LEONARDO Kana lisafileega 400 g
€5.50 (27.50 € / kg)
-76%
LEONARDO Finest Selection Lihapallide menüü 12x85 g
€16.92 (16.59 € / kg)
€71.04
LEONARDO Lõhe lisafileega 200 g
€3.15 (15.75 € / kg)
LEONARDO Kana ekstra filee 200 g
€37.80 (15.75 € / kg)
1 2 3 4