TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Leonardo kassitoit

1 2 3 4
LEONARDO Adult Fish Rice 1,8 kg
€16.45 (9.14 € / kg)
LEONARDO Kana lisafileega 6x400 g
€33.00 (13.75 € / kg)
LEONARDO Kana ekstra filee 200 g
€18.90 (15.75 € / kg)
-76%
LEONARDO Kalkuniliha lisafileega 6x200 g
€18.90 (15.75 € / kg)
€78.90
LEONARDO Lõhe lisafilee 400 g
€5.50 (13.75 € / kg)
-76%
LEONARDO Kalkuniliha lisafileega 12x200 g
€37.80 (15.75 € / kg)
€157.80
-39%
LEONARDO hirvefilee lisafileega 400 g
€33.00 (13.75 € / kg)
€54.00
-76%
LEONARDO kalkunifilee 24 x 400 g lisafileega
€132.00 (13.75 € / kg)
€549.60
LEONARDO Lõhe lisafileega 6x400 g
€33.00 (13.75 € / kg)
-39%
LEONARDO hirvefilee lisafileega 400 g
€66.00 (13.75 € / kg)
€108.00
-76%
LEONARDO Lõhe lisafileega 24x200 g
€75.60 (15.75 € / kg)
€315.60
1 2 3 4