TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Meini kassi toit

Meini kass on üks suurimaid tõupuhtaid kasse, kaaludes sageli kuni 10 kg. Nad vajavad väärtuslikel valkudel ja rasvadel põhinevat head toitu, et rahuldada oma toitumisvajadusi. Meini kassi toit võib olla nii kuiv- kui märgtoit. Hoolitsege oma suure kodukassi eest parima kvaliteediga toiduga, mis maitseb hästi ja säilitab tema loomuliku ilu.

Millised on Meini kassid?

Need hiiglased on suure südamega. Nii sõna otseses mõttes kui ka ülekantud tähenduses. Meini kassid armastavad hellust, kuid säilitavad siiski oma jahiinstinktid. Nad armastavad mängida, joosta ja hüpata. Nad ei karda kõrgust ega pikki vahemaid. Meini kassil kui suurel kassitõul on siiski risk hüpertroofilise müokardiomüopaatia tekkeks. Kassid vajavad regulaarset kontrolli alates 1. eluaastast. Nende kasside suur kaal koormab ka nende liigeseid. Tootjad pakuvad Meini kassidele spetsiaalset toitu, mis põhineb nende toitumisvajadustel.

Mis toit valida Meini kassile? Meini kasside toitmine.

Paljudel kassitõugudel on spetsiifilised kalduvused, mida kuiv- ja märgtoitude tootjad arvestavad. Erinevad vajadused, kasv ja tõu eripärad tähendavad, et sööta tuleb veidi muuta. Suurtõugu kassid vajavad täielikult tasakaalustatud toitu, mis sisaldab täielikku loomset valku ja rasva. Meini kassi toit peaks sisaldama ekstra vitamiine, mineraale, rasvhappeid. Hea kvaliteetne toit sisaldab kõiki neid koostisosi. Arvesse tuleks võtta ka kassi vanust. Meini kassipoegade toit on kõrge energiasisaldusega ja mõõduka valgusisaldusega, et Meini kassipojad ei kasvaks ega areneks liiga kiiresti. Kasv ja areng peavad olema optimaalsed, mitte liiga kiired.

Spetsiaalne Meini toit või muu kvaliteetne toit?

Meini toitumine, olenemata vanusest, peaks põhiliselt koosnema lihast.