TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Tundlik seedesüsteem

Halvasti valitud toit, geneetiline eelsoodumus või haigused võivad põhjustada kasside halba enesetunnet ja seedetrakti sümptomeid. Need seisundid võivad esineda mitmel kujul, alates seedehäiretest, isutusest, sagedasest oksendamisest, kehakaalu tõusust ja rasvumisest kuni kõhulahtisuse, kõhukinnisuse, vitamiinipuuduse või kehva toitumiseni. Halb toitumine ja vähene liikumine on kassil lihtne viis seedetrakti haiguste tekkeks. Neid saab vähendada veterinaararsti ja tasakaalustatud toitumise abil. Pakume mitmesuguseid veterinaartoite kassidele, kes kannatavad seedetrakti haiguste all.

Toit on kergesti seeditav ja õrn kasside tundlikule seedesüsteemile. See ei tohiks magu ärritada. Need on koostatud toitainete imendumist silmas pidades. Tundlike kasside toit peab olema väga kergesti seeditav, et kassi seedesüsteem saaks sellega hakkama.

Milline toit sobib tundliku seedesüsteemiga kassidele?

Tootjad pakuvad kõhuprobleemidega kassidele märg- ja kuivtoitu. Mõlemat tüüpi toit on tasakaalustatud ja kasutatavad koostisosad on valitud nii, et need oleksid hästi imenduvad ja seeditavad. Seedetrakti kaitsvad toidud sisaldavad FOS- ja MOS-prebiootikume, mis aitavad säilitada tervislikku soolestiku floorat. Vitamiinide ja elektrolüütide lisamine aitab taastada organismi mineraalide tasakaalu pärast sagedast oksendamist ja kõhulahtisust.

See on saadaval ka kassidele, kes kannatavad ägedate seedehäirete, talumatuse, toitainete imendumishäirete, pikaajalise ja raske kõhulahtisuse või oksendamise ning kroonilise kõhukinnisuse all. See on veterinaararsti poolt ravi või taastumise ajaks määratud toit.

Kui märkate sümptomeid, mis häirivad teie kassi seedesüsteemi, viige kass veterinaararsti juurde täielikuks diagnoosimiseks ja läbivaatamiseks. See võimaldab teil probleemi eelnevalt tuvastada ja selle tekkimist ennetada.

Kuidas tarvitada toiduaineid seedimise parandamiseks

Uute toitude lisamine kassi toidulauale peaks olema järkjärguline ja ettevaatlik. Äkilised muutused põhjustavad kõhuprobleeme, nagu kõhulahtisus, kõhuvalu, gaaside teke jne. Selle vältimiseks segage vana toitu uue toiduga, suurendades iga päev uue toidu kogust. See üleminek võib võtta kuni 10 päeva, et teie kass tunneks end uue toiduga mugavalt. Tundlikud seedesüsteemid vajavad õrna alustamist uute asjadega.

Tundliku seedesüsteemiga kassid peaksid saama toitu väikeste, kuid sagedaste portsjonite kaupa. See tagab optimaalse seedimise ja toitainete imendumise.

1 2
-75%
JOSERA SensiCat kuivtoit 2 kg
JOSERA SensiCat kuivtoit 2 kg

*****

13.58
54.90
1 2