TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Happy Dog koeratoit

Saksa koeratoit, mis on valmistatud aastatepikkuse kogemusega. Happy Dog oli esimene, kes töötas välja järelevalve all oleva koeratoidu, mis varem põhines teraviljal ja lihal. Tänapäeval on koerte kuivtoit täielikult tasakaalustatud ja toodetud ettevõtte uuringute ja kogemuste põhjal.

 

Milline on Happy Dog toit?

Happy Dog on välja töötanud kahefaasilise toitmissüsteemi. Kuivatoit on kohandatud koerte vajadustele erinevates eluetappides. Toidus olev valk on loomset päritolu, mis parandab selle seeditavust ja kvaliteeti. Koeratoit ei sisalda värvaineid, säilitusaineid, aroomaineid ega soja.

See kaubamärk tugineb oma toidu loomisel koerte esivanemate, huntide, toidule. Koeratoidu tooraine pärineb ümbruskonna põllumajandustootjatelt.

 

Milline Happy Dog toit valida?

Koeratoitu ei peaks valima mitte ainult hinna, vaid eelkõige toidu kvaliteedi ja tervislikkuse järgi. See hoiab koera kauem vormis ja tervena. Õige toitumine aitab ennetada paljusid haigusi, sealhulgas diabeeti, ülekaalu, südamehaigusi ja isegi vähki. Hea mõte on valida koerale parim toit, et ei peaks hiljem tihti loomaarsti juures käima.

Happy Dog pakub mitmeid koeratoidu sarju:

- Supreme - mõeldud kõige nõudlikumatele koertele ja nende omanikele. Tootesari on kaunilt pakendatud, erineva kaaluga pakenditesse. Tooted on valitud ja on originaalsetes maitsetes, näiteks känguru, lõhe või pühvliliha sisaldav koeratoit. Lisaks sellele on olemas erivajaduste ja koerte haiguste jaoks mõeldud sööt, nt allergikutele mõeldud toit. Paljud neist on teravilja- ja gluteenivabad.

- Supreme Sensible - nõudlikele koertele. Selle sarja kuivtoit on hooldustoit, kuid mõeldud talumatuse ja allergiaga koertele. Toiduainete koostis on hästi tasakaalustatud, et need oleksid võimalikult kergesti seeditavad.

- NaturCroq Line on koerte kuivtoit, mis ühendab endas erakordse hinna ja hea kvaliteedi. Toit võib olla koera toitumise aluseks ja hoolitseda tema seisundi eest, ilma et see tühjendaks omaniku rahakotti.

Happy Dog toit on saadaval ka märgtoiduna purgis.

1 2
1 2